Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
A idz w pizdu pacanie Poczytaj sobie moje wypowiedzi od poczatku choc widze ze to za trudne.
A zajebac to sobie mozesz w murek...tylko nie zapomnij sobie wziac dobrego rozpedu he he.
Co do smieci to sobie poszukaj w rodzinie. I z czym ty tu frajerze wyskakujesz ??? Tak idz sobie zajaraj, wciagnij ze dwie kreski a wszystko zapij tanim jabolem jak to robia wszystkie wiejskie kołki
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
kolek napisał:
ja tym razem tez na temat
nienawidze murzynow i jeba.... dwulicowcow
zajeb....bym takiego palanta ktory udaje europejczyka i jak to on szanuje inne nacje
ale do czasu jak ktos sie zapyta czy czasami jego ojciec nie jest z pakistanu wtedy to dla takiego smiecia to jest obraza ublizanie wtedy nawet samo bycie pakistanem to wyzwisko a wczesniej niewazne pakistan chinczyk dla niego wszyscy rowni wszyscy ludzie
pierd.... to bo chyba sie wkurw...em ide zajarac blanta



i tak nie pomoze.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolek,nie zaczynaj co?? Bo to juz staje sie naprawde upierdliwe...nie chce nikogo ani urazic ani obrazic ale dajcie juz zyc!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
I wlasnie do tego zmierzam od poczatku tej dyskusji.
Nie tylko Ty jeden,ale chyba nie wszyscy rozumieja pojecie rasizmu albo nie umieja czytac co sie do nich pisze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
cale to jebane forum sklada sie w wiekszosci z pierdolonych dwulicowcow kretynow zarozumialcow idiotow ktorzy nie potrafia powiedziec sobie prawdy w oczy tylko liza sie dupy nawzajem .uwazam kogos za jebanego kretyna to mowie mu to prosto w oczy !wiekszosc to nieudacznicy ktorzy nie wiedza co zrobic ze swoim zyciem takie jest moje zdanie a jak mam jakies zdanie to nie boje sie go na glos wypowiadac na tym polega roznica czy sie mowi to co mysli czy mowi cos innego niz sie mysli
pozdrawiam bardzo serdecznie tych ktorych moja wypowiec nie urazila
a mysle ze sa tacy !
a cala reszta moze pocalowac mnie w dupe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz powiedziec prawde albo swoje zdanie niekoniecznie jest rownoznaczne z obrazaniem kogos i wyzywaniem ....A forum jest od tego zeby dyskutowac a nie wyzywac sie i obrzucac blotem...Wg mnie to dziecinada taka lekka
I jakos nie zauwazylam zeby ktos tu byl dwulicowy czy jaki ...kazdy wyrazil swoje zdanie ..tyle,ze jedni zrobili to w sposob cywilizowany,inni w troche mniej...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krzysiu..szkoda Twego pisania-i tak nie dotrze chocbys się uparł..W myśl zasady jak juz pisałem wcześniej nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem,ja zakonczyłem dyskusje z tym gosciem i już...zrób to samo-a nie będziesz miał koszmarów...Gość kaze nam czytac uwaznie a wyrywa sam zdania z kontekstu...szkoda nafty i gazu,mówie Ci
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I zebys nie myslal ze poczulam sie urazona czy cos....Poprostu mowie swoje zdanie
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
kolek napisał:
cale to jebane forum sklada sie w wiekszosci z pierdolonych dwulicowcow kretynow zarozumialcow idiotow ktorzy nie potrafia powiedziec sobie prawdy w oczy tylko liza sie dupy nawzajem .uwazam kogos za jebanego kretyna to mowie mu to prosto w oczy !wiekszosc to nieudacznicy ktorzy nie wiedza co zrobic ze swoim zyciem takie jest moje zdanie a jak mam jakies zdanie to nie boje sie go na glos wypowiadac na tym polega roznica czy sie mowi to co mysli czy mowi cos innego niz sie mysli
pozdrawiam bardzo serdecznie tych ktorych moja wypowiec nie urazila
a mysle ze sa tacy !
a cala reszta moze pocalowac mnie w dupe



to pojechales. ja depresja Ty agresja.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
Krzysiu..szkoda Twego pisania-i tak nie dotrze chocbys się uparł..W myśl zasady jak juz pisałem wcześniej nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem,ja zakonczyłem dyskusje z tym gosciem i już...zrób to samo-a nie będziesz miał koszmarów...Gość kaze nam czytac uwaznie a wyrywa sam zdania z kontekstu...szkoda nafty i gazu,mówie Ci

dzieki piotras
masz racje ale qrwa nie mozna tez postepowac z zasada madrzejszy ustapi glupszemu bo jebana glupota zaleje nas jak tsunami
pozdrowionka
Zgłoś wpis


Bliżej nas